İnternet’in sunduğu çok çeşitli fırsatlar ve riskler göz önünde bulundurulduğunda, web sitemizin kullanımı için aşağıda belirtilen genel koşulları göz önünde bulundurmanızı rica ediyoruz. Bu şartlar sizin korumanız için belirlenmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
1. Kullanım Koşullarının Güncellenmesi

Sürekli olarak teknik ve yasal yenilikler gerçekleştiği için mevcut kullanım koşullarını zaman zaman değiştirmemiz veya güncellememiz gerekmektedir. Lütfen web sitemizi kullanmadan önce her sefer koşulların son versiyonunun web sitesine ne zaman konulduğunu kontrol edin. En son güncelleme Haziran 2019’da yapılmıştır.

2. Telif hakkı ve Koruyucu Diğer Haklar

Metinler, resimler, grafik sunumlar, ses ve video dosyaları dahil olmak üzere web sitemizdeki tüm içerikler, aksi açıkça belirtilmediği takdirde bize aittir ve önceden yazılı izin almadan çoğaltılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz, tekrar kullanılamaz, kimseye tahsis edilemez, yararlanılamaz veya kamusal ya da ticari amaçlarla kullanılamaz. Lütfen telif haklarımızı veya herhangi başka bir koruyucu hakkımızı ihlal etmenin size karşı hukuki veya cezai takibatın başlatılmasına sebep olabileceğini göz önünde bulundurun.

Sorumluluk Sınırlaması
  • Bu web sayfası diğer sağlayıcıların web sayfalarına giden linkler içerebilir, harici sağlayıcıların web sayfalarında bulunabilecek olası yasa dışı içerik veya diğer yasal ihlaller konusunda hiçbir garanti vermemekte ve sorumluluk üstlenmemekteyiz.
  • Bu web sayfasında bulunan bilgiler en yüksek özen gösterilerek toplanmış ve kontrol edilmiştir. Buna karşın bilgilerin güncelliği, doğruluğu, eksiksizliği ve/veya kalitesi konusunda hiçbir sorumluluk üstlenmemekteyiz.
  • Web sayfasının kullanımı ve verilerin indirilmesine ilişkin risk size aittir. Önesan bu tür bir eylem sonucunda oluşabilecek, özellikle veri dosyaları ile kullanıcının donanımı/yazılımında görülebilecek hiçbir hasardan sorumlu değildir.
  • İşbu internet sitemizde yer alan açıklama ve linkler kullanıcıları bilgilendirme amaçlı olarak hazırlanmıştır.  İnternet sitemizde yer alan diğer firmaların internet sitelerine ilişkin linklerle yönlendirdiğimiz internet siteleri üzerinden kurulacak bilcümle iletişim ve sözleşmelerin tarafı olmadığımızı, işbu iletişim ve sözleşmelerden kaynaklanan her türlü uyuşmazlıklardan hiçbir nam altında sorumlu olmadığımızı, yerel ve uluslararası mevzuat uyarınca hizmet sağlayıcı ya da aracı hizmet sağlayıcı olarak hareket etmediğimizi, keza satıcı ya da sağlayıcı konumunda olmadığımızı, yönlendirilen internet sitelerinde işlem gerçekleştirenlerin bu sitelerdeki işlemlerinden dolayı herhangi bir işlemden sorumlu olmadığımızı beyan ederiz. İnternet sitemizde işlem yapan tüm kullanıcılar bu hususları peşinen kabul ederler.
İletişim ve Bilgilendirme

Her türlü sorunuz için lütfen bizimle aşağıdaki adresten iletişime geçiniz:

https://pondhavuz.com/contact/iletisim-formu/

ÖNESAN İNŞ. MAK. SAN. MİM. MÜH. TİC. LTD. ŞTİ.

Örnekköy Mah. Yenimahalle Cd. No:28 Beykoz İstanbul / TÜRKİYE

90 (216) 320 4393                             info@pondhavuz.com