Önesan Kimdir?

Önesan 2013 yılında aile şirketi olarak kurulmuştur. Havuz ve havuz ekipmanlarını üretip pazara sunmaktadır. BM tarafından kabul görmüş Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerine destek olmak ve ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışmaktadır..

Neler Yaparız?

Cam elyaf takviyeli polyester(CTP) ürünler üretmekteyiz. Sektördeki birçok ürünü yeniden tasarlayıp daha ekonomik ve kullanışlı ürünler üretmek için çözümler buluyoruz. Havuz filtreleme sistemleri, havuz ve bahçe kapakları, makine daireleri vb. ürünlerde Ar-ge yatırımı yaparak sizlere daha kaliteli ürünler sunmak için çalışmaktayız.

Değerli müşterilerimiz,
ÖNESAN, olarak siz değerli müşterilerimize yenilikçi ve kaliteli hizmet üretmek için sürekli yeni hedefler belirlemekteyiz.

Misyon ve Vizyon

Misyon

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirirken, Ürünlerimiz pazarında 5 yıl içinde dünya markaları arasında yer almaktır.